Olsztyn Liderem Komunikacji

- Kategoria: Wiadomości
0

fot. UM Olsztyna

Tym razem nie chodzi o regularnie rozwijany i unowocześniany w stolicy Warmii i Mazur transport zbiorowy. Nasze miasto zostało docenione za kampanię promocyjną postać i dziedzictwo Mikołaja Kopernika „Kopernik na Warmii”.

Nagroda Lidera Komunikacji i Promocji została wręczona podczas Kongresu Perły Samorządu 2022, który odbył się w Gdyni. Wydarzenie jest współorganizowane przez redakcję „Dziennika Gazety Prawnej”.

Stolica Warmii i Mazur została wyróżniona za całoroczną kampanię promocyjną popularyzująca postać i dziedzictwo Mikołaja Kopernika oraz jego związki z Olsztynem. Jej celem było zwiększenia zainteresowania turystów Olsztynem i Warmią.

– Kampania była realizowana wielotorowo – mówi prezydent Olsztyna, Piotr Grzymowicz. – Prezentowaliśmy informacje w stacjach telewizyjnych, radiowych, portalach internetowych. Zapraszaliśmy do relacjonowania atrakcji kopernikowskich Olsztyna blogerów turystycznych. Poza tym zorganizowaliśmy cztery edycje wizyt studyjnych dziennikarzy z mediów ogólnopolskich, których efektem był szereg publikacji.

Kongres to doskonałe miejsce do wymiany poglądów przez samorządowców, lokalnych liderów i przedstawicieli biznesu. Podczas dwóch dni spotkań były poruszane najważniejsze dziedziny funkcjonowania samorządów – m.in. finanse, gospodarka komunalna, wykorzystanie nowych technologii.

Wydarzenie jest tradycyjną okazją do nagrodzenia wyróżniających się włodarzy, najlepszych samorządów oraz inicjatyw. Poza wyróżnieniami w rankingu Perły Samorządu, uhonorowano także laureatów rankingu Skarbnik Samorządu oraz konkursu Samorządowy lider komunikacji i promocji.

Źródło: UM Olsztyna

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Złodziej elektrycznej hulajnogi zatrzymany na gorącym uczynku

Olsztyńscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu