7. edycja Olsztyn Green Festival w tym roku nie odbędzie się

- Kategoria: Wiadomości
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz poinformował wczoraj na swoim profilu na Facebooku o odwołaniu Olsztyn Green Festival 2020. Siódma edycja imprezy miała się odbyć w dniach 14-16 sierpnia 2020 roku na Plaży Miejskiej w Olsztynie. Wystąpić mieli m.in.  Karaś/Rogucki, Muniek, Mioush, Natalia Przybysz, Sorry Boys, Maria Peszek.

Niestety, COVID 19 „zatopił” Olsztyn Green Festival. Przeciągaliśmy podjęcie decyzji w sprawie organizacji OGF jak najdłużej, w nadziei, że może się coś się zmieni, ale wyraźnie widać, iż decyzji o „odmrożeniu” imprez masowych nie ma co się w przewidywalnym czasie spodziewać. Przeciwnie, wszystko wskazuje na to, że do jesieni, a może i do końca roku nie będzie zgody na organizację masowych wydarzeń artystycznych. Dlatego z największą przykrością informuję, że tegoroczna edycja Olsztyn Green Festival nie odbędzie się, a tym samym nasz festiwal podzieli smutny los dużych, markowych imprez muzycznych. Po sześciu latach obecności i sukcesach, które towarzyszyły każdej kolejnej edycji, trudno sobie wyobrazić wakacje bez „Greenu”. To nasz festiwal, nasze święto i nasza wizytówka. Dlatego nie mam wątpliwości, że przyszłoroczna edycja, – po przymusowej, pandemicznej przerwie – spowoduje jeszcze większy apetyt na OGF i ściągnie do Olsztyna jeszcze więcej widzów spragnionych dobrej muzyki, pięknych widoków „Ukiela” i niezwykłego klimatu, jaki towarzyszy naszej imprezie. – napisał na swoim profilu na Facebooku Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz.

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Jak skutecznie organizować lokalne wydarzenia sportowe?

Wydarzenia sportowe nie tylko sprzyjają promocji zdrowego stylu