Ojciec i syn zatrzymani za posiadanie marihuany

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. KWP Olsztyn

Kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi 59- i 37-latkowi. Zarówno ojciec jak syn ukrywali w swoich domach marihuanę. W sumie kryminalni zabezpieczyli ponad 370 gramów nielegalnego suszu roślinnego. Natomiast mężczyźni noc spędzili w policyjnej celi.

Wczoraj w południe kryminalni ze Szczytna uzyskali informację, że w Lipowej Górze Zachodniej na jednej z posesji, przebywający tam mężczyzna może ukrywać narkotyki. 59-latek w trakcie rozmowy z policjantami, którzy pojechali na miejsce był bardzo nerwowy. Funkcjonariusze w trakcie przeszukania domu i pomieszczeń gospodarczych gospodarza zabezpieczyli ukrytą pod maszyną do szycia torbę, która była wypełniona po brzegi marihuaną oraz nasiona konopi indyjskich i wagę.

Łączna waga zabezpieczonych przez policjantów narkotyków w tym miejscu wyniosła ponad 346 gramów nielegalnego suszu roślinnego. Kryminalni zatrzymali 59-latka i przetransportowali go do siedziby komendy Policji w Szczytnie. W tym czasie do komendy zgłosił się 37-letni syn zatrzymanego mężczyzny chcą dowiedzieć się co się dzieje z jego ojcem. Kryminalni przeszukali również jego mieszkanie w Szczytnie i zabezpieczyli tam ponad 24 gramy ukrytej w szkatułce marihuany.

Zarówno syn jak i ojciec noc spędzili w policyjnej celi. Teraz każdemu z nich grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Olsztyn (AChB)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Zakładanie ogrodów Warszawa

Kompleksowe Zakładanie Ogrodów w Warszawie: Tworzenie Przestrzeni Pięknych