Od niedzieli zmiany w rozkładzie jazdy kilku linii autobusowych

- Kategoria: Wiadomości
0

Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie informuje, że od niedzieli, 1 maja 2016 roku, wprowadzone zostaną korekty do rozkładów jazdy linii autobusowych nr: 106, 107, 109, 116 i 136.

Zmiany wynikają z uwag zgłaszanych przez pasażerów i uwzględniają przesunięcie godzin odjazdów wybranych kursów oraz uruchomienie dodatkowych kursów na wybranych liniach.

Ponadto ZDZiT informuje, że w dni robocze i dni robocze wolne od nauki szkolnej wybrane kursy linii 106 w kierunku krańca „Cementowa” oraz w kierunku krańca „Gutkowo” realizowane będą z zajazdem na ul. Sprzętową. W związku z powyższym uruchomione zostają nowe przystanki stałe:

  • „Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego” – przy ul. Sprzętowej, w rejonie skrzyżowania z ul. Towarową, w kierunku bramy nr 7 fabryki Michelin (dla kursów do krańca „Cementowa”)
  • „Sprzętowa” – przy ul. Sprzętowej, na wysokości budynku nr 4a, w kierunku bramy nr 7 fabryki Michelin (dla kursów do krańca „Cementowa” oraz do krańca „Gutkowo”)
  • „Michelin-Brama nr 7” – przy ul. Sprzętowej (dla kursów do krańca „Cementowa” oraz do krańca „Gutkowo”).

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Nieużytkowany Fiat odholowany z ul. Jagiellończyka

Olsztyńscy strażnicy miejscy kontynuują akcję usuwania samochodowych wraków,