Od 14 czerwca nowa taryfa za wodę i ścieki w Olsztynie

- Kategoria: Wiadomości
0

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Olsztynie informuje, że Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie, Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Białymstoku (organ regulacyjny) zatwierdził taryfę dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Olsztyn.

Od 14 czerwca 2018 r. w Olsztynie zaczną obowiązywać nowe ceny za dostarczaną wodę i odprowadzane ścieki. Gospodarstwa domowe za 1 m sześc. wody o 36 groszy więcej, czyli 4,32 zł. Za odprowadzenie 1 m sześc. ścieków zapłacimy 6,44 zł, czyli o 48 groszy więcej, co stanowi 8 procent.

Za okres obrachunkowy w trakcie, którego weszła w życie nowa taryfa, należność za wodę i ścieki naliczana będzie proporcjonalnie do zużycia wody i czasu przed i po wejściu w życie nowej taryfy – na podstawie umowy zawieranej przez Olsztyńskiej Wodociągi na dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków informuje PWiK w Olsztynie.

Szczegółowe informacje odnośnie taryfy dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków dla dostępne TUTAJ

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Zakładanie ogrodów Warszawa

Kompleksowe Zakładanie Ogrodów w Warszawie: Tworzenie Przestrzeni Pięknych