Obsługa interesantów w Urzędzie Miasta przede wszystkim on-line

- Kategoria: Wiadomości
0

Urząd Miasta Olsztyna na razie nie zmienia sposobu obsługi klientów. Jednocześnie apelujemy o zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa, a także korzystanie ze zdalnych form załatwiania formalności.

Organizacja pracy Urzędu Miasta Olsztyna nie ulega od przyszłego tygodnia zasadniczej zmianie.

– Pozostajemy otwarci, chociaż w większości będziemy kierować mieszkańców do załatwiania spraw on-line – mówi sekretarz miasta, Stanisław Gorczyca. – To pozwoli ograniczyć kontakt bezpośredni. Jednocześnie monitorowana będzie sytuacja, by, w razie potrzeby, można było wprowadzić nadzwyczajne rozwiązania.

Przypominamy, że w urzędzie obowiązuje nakaz stosowania maseczek i płynu dezynfekującego.

– Zależy nam na tym, by cała sytuacja była jak najmniej uciążliwa dla naszych interesantów – dodaje sekretarz miasta. – Jednocześnie musimy zadbać o bezpieczeństwo zarówno obsługiwanych, jak i obsługujących.

Nieustannie zachęcamy naszych klientów, by korzystali w jak najszerszym stopniu ze zdalnej obsługi poprzez Internet. W ostatnich latach wdrożyliśmy szereg rozwiązań w ramach projektu „Cyfrowy Olsztyn”, który obejmuje w sumie 73 e-usługi skierowane do mieszkańców gminy Olsztyn.

Wiele spraw można także załatwić za pośrednictwem platformy e-PUAP.

[Cyfrowy Olsztyn] [e-PUAP]
Źródło: UM Olsztyna

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Meteorolodzy ostrzegają przed upałem. Temperatura przekroczy 30 stopni

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych wydało dla województwa warmińsko-mazurskiego