Kultura

Objazdowa Etiuda&Anima – bezpłatne pokazy filmowe w CEiIK-u

Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie zaprasza w dniach 6, 13, 20 i 27 kwietnia na bezpłatne pokazy filmowe. Jak co roku po zakończeniu 22 Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Etiuda&Anima w Krakowie rozpoczął się ogólnopolski objazd z filmami nagrodzonymi i wyróżnionymi podczas festiwalu.

Tegoroczny program Objazdowej Etiudy&Animy obejmuje 4 zestawy filmów krótkometrażowych.
Całośc to ponad 300 minut świetnego kina. Nagrodzone i wyróżnione etiudy studenckie (fabuły i dokumenty) oraz filmy animowane z całego świata to cztery niezwykłe seanse pełne różnorodnych emocji opowiedziane przez doświadczonych profesjonalistów i młodych reżyserów m.in. z Meksyku, Szkocji, Libanu, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Polski, Izraela, Szwajcarii, Francji, Rosji czy Kanady. Wśród propozycji filmowych wzruszające 400 toreb z Meksyku, zabawny Pod sutannami z Libanu czy zabawno-dramatyczna animacja Religatio z Kanady.

W CEiIK-u nagrodzone filmy zobaczymy 6 kwietnia (Etiuda I), 13 kwietnia (Etiuda II), 20 kwietnia (Etiuda III) i 27 kwietnia 2016 r. (Etiuda IV) o godz. 18.00. Wstęp wolny na każdy seans!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*