Nowe Studio Planowania IKEA w Galerii Warmińskiej

- Kategoria: Wiadomości
0

W Olsztynie IKEA otworzyła nowe miejsce spotkań z klientami, żeby ułatwić im urządzanie domu zgodnie z aktualnymi potrzebami. W specjalnym studiu w Galerii Warmińskiej wykwalifikowani projektanci pomogą zainteresowanym w zaplanowaniu skrojonej na miarę ich oczekiwań kuchni, spersonalizowanej garderoby czy funkcjonalnego systemu przechowywania.

Studia Planowania IKEA powstały w wybranych miastach w Polsce jako nowe miejsca świadczenia usług i doradztwa w kwestii wyposażenia wnętrz. Galeria Warmińska w Olsztynie jest jednym z ośmiu nowych lokalizacji, gdzie będą dostępne takie usługi IKEA. W olsztyńskim centrum IKEA pojawiła się ponownie po przerwie, w latach 2018 – 2019 na poziomie 0 tuż przy drogerii Rossmann funkcjonował na tzw. wyspie punkt IKEA Gościnnie. Było to wówczas pierwsze miejsce w Polsce z możliwością zamówienia mebli i sprzętów IKEA poza murami tego sklepu.

Wg Raportu IKEA Życie w domu 2021 urządzenie domu i to jak go postrzegamy, ma wpływ na dobre samopoczucie, relacje z najbliższymi oraz równowagę w codziennym życiu. Pandemia uświadomiła nam te potrzeby jeszcze bardziej. Funkcjonalne urządzanie przestrzeni stało się ważne dla utrzymania równowagi psychicznej. Bardziej doceniamy sen (61%), czas spędzany z partnerem/partnerką (36%), a także jedzenie (31%) i gotowanie (27%).

„Cieszymy się, że Olsztyn znów zaistniał się na mapie usług, gdzie działa IKEA. Dzięki temu w Galerii Warmińskiej możemy zaproponować naszym klientom kolejny raz usługi związane z projektowaniem wnętrz. Zdajemy sobie sprawę, że urządzanie domu czy mieszkania może nie być łatwe, dlatego dostępność projektantów IKEA, którzy zaplanują rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów, w naszej przestrzeni wydaje się być trafnym rozwiązaniem” – mówi Natalia Tur, Regional Marketing Manager z NEPI Rockcastle.

Korzystanie z oferty Studia Planowania IKEA odbywa się na zasadzie zapisów na spotkanie z projektantem. za pomocą strony internetowej IKEA.pl/planowanie. W Studiu Planowania można zaprojektować swoją nową kuchnię, szafę czy garderobę wspólnie z projektantem lub omówić projekt wcześniej już opracowany samodzielnie za pomocą programów do planowania IKEA dostępnych online.

Studio Planowania w Galerii Warmińskiej zajmuje ponad 50 m2 i mieści się na poziomie 1 naprzeciwko sklepu Intersport. To przestrzeń zaprojektowana przez IKEA w taki sposób, by wygodnie oraz z zachowaniem wszelkich środków ostrożności zorganizować spotkanie z klientem. Usługa jest kompleksowa, ponieważ pomoc dotyczy także potrzebnych dodatkowych świadczeń, w tym zamówienia transportu do domu lub najbliższego Punktu Odbioru w danej lokalizacji. Po wygenerowaniu zamówienia płatność odbywa się za pośrednictwem linka, który wysyłany jest na urządzenie klienta (komputer lub smartfon).

 

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Zakładanie ogrodów Warszawa

Kompleksowe Zakładanie Ogrodów w Warszawie: Tworzenie Przestrzeni Pięknych