Nieużytkowany pojazd z ul. Janowicza usunięty

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. SM w Olsztynie

Olsztyńscy strażnicy miejscy kontynuują akcję usuwania samochodowych wraków, które szpecą swym wyglądem, blokują miejsca parkingowe, a często zagrażają bezpieczeństwu. Z terenu miasta zniknął kolejny pojazd.

W dniu 15.11.2018 r. około godz. 14.00 strażnicy miejscy wystawili dyspozycję usunięcia pojazdu VW z ul. Janowicza. Stan pojazdu wskazywał na to, że był on od dłuższego czasu nieużytkowany. Pod autem zgromadziła się znaczna ilość odpadów, brakowało powietrza w oponach. Po przeprowadzeniu czynności wyjaśniających przez strażników dzielnicowych, pojazd został odholowany na strzeżony parking.

Zgodnie z art. 50a Ustawy prawo o ruchu drogowym pojazd pozostawiony bez tablic rejestracyjnych lub pojazd, którego stan wskazuje na to, że nie jest używany, może zostać usunięty z drogi przez Straż Gminną lub Policję na koszt właściciela lub posiadacza.

Źródło: SM w Olsztynie

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Studencie, pamiętaj o ubezpieczeniu – komunikat NFZ

Zaczynasz studia? Wracasz na kolejny rok nauki po