„Niecodzienny Przewodnik po Olsztynie” już dostępny

- Kategoria: Ciekawostki
0

fot. facebook.com/Niecodziennik-Olsztyński

Dzięki mechanizmowi finansowania społecznościowego (crowdfunding) na platformie Polakpotrafi.pl oraz zaangażowaniu internautów ukazał się długo wyczekiwany „Niecodziennik Olsztyński”.

Długo wyczekiwany „Niecodzienny Przewodnik po Olsztynie”, na razie w wersji polsko-angielskiej już jest w sprzedaży. Autorkami przewodnika są Ula Marta Patalas – odpowiedzialna za projekt graficzny i skład oraz Joanna Tekla Woźniak – pomysłodawczyni projektu, autorka zdjęć i tekstów.

„Niecodziennik Olsztyński” prezentuje stolicę Warmii i Mazur od nieco mniej oczywistej strony. Można w nim znaleźć informacje o miejscach wartych uwagi, choć nie tak eksponowanych. Opisano w nim około 60 różnych miejsc, m.in. maszt radiowo-telewizyjny w Pieczewie, Areszt Śledczy przy al. Piłsudskiego czy Koszary Dragonów. Opisy wzbogacone są oczywiście licznymi fotografiami i rysunkami.

Na chwilę obecną „Niecodziennik Olsztyński” można nabyć w Kawiarni rowerowej Tas Bike (ul. Curie-Skłodowskiej), Pubie Stary Zaułek oraz w sklepie Herbaty Świata (ul. Prosta). Cena przewodnika wynosi 30 zł.

Więcej dodatkowych informacji o przewodniku można znaleźć tutaj: https://www.facebook.com/Niecodziennik-Olszty%C5%84ski-845796555512474/

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się