Nie podobała mu się obsługa

- Kategoria: Na sygnale
0

Kara do 2 lat więzienia grozi mężczyźnie, którego zatrzymali policjanci za zniszczenie mienia. Mieszkaniec gminy Lubawa w jednym z olsztyńskich klubów zrzucił z baru na podłogę kilkanaście butelek z alkoholem. Właściciel klubu oszacował straty na około 1300 złotych.

Do zdarzenia doszło około godziny 5 rano w jednym z klubów na olsztyńskiej starówce.  Właśnie tam jeden klientów stwierdził, że nie podoba mu się obsługa. Według relacji świadków 32-latek wszedł za bar i zrzucił na podłogę około 13 butelek z alkoholem. Na miejsce przyjechali policjanci wezwani przez właściciela klubu. Funkcjonariusze zatrzymali sprawcę awantury. Mężczyzna był pijany, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Właściciel klubu wycenił straty na kwotę 1300 złotych.
Po wytrzeźwieniu mężczyzna zostanie przesłuchany i prawdopodobnie usłyszy zarzuty zniszczenie mienia. Za ten czyn grozi kara do 2 lat więzienia.

 

Źródło: KWP Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Oszuści ponownie zaatakowali. Mieszkanka Olsztyna straciła 98 tys. zł

„Twoje środki są zagrożone…” – od takiej informacji