Nadmierna liczba pasażerów, dziecko bez fotelika i brak przeglądu w samochodzie

- Kategoria: Na sygnale
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazała się kobieta, która przewoziła dziecko bez fotelika ochronnego. Ponadto, w środku auta znajdowała się nadmierna liczba osób. Jakby tego było mało, samochód nie posiadał ważnych badań technicznych. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu i ukarali kobietę mandatami.

Wczoraj kilkanaście minut przed godziną 15.00 policjanci z Biskupca zatrzymali do kontroli forda. W środku były 3 osoby dorosłe i 4 nieletnich. To o dwie osoby za dużo. Za kierownicą siedziała kobieta.

Wzrost dwójki z dzieci wskazywał na obowiązek przewożenia ich w fotelikach ochronnych, natomiast w prawidłowy sposób przewożone było tylko jedno z nich.

W trakcie sprawdzania dokumentów okazało się również, że samochód nie posiada ważnych badań technicznych.

Funkcjonariusze zatrzymali dowód rejestracyjny forda. Za popełnione wykroczenie przewożenia nadmiernej liczby osób oraz nie stosowanie fotelika ochronnego 35- latka została ukarana mandatami.

Źródło: KWP Olsztyn (ab/in)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Jak skutecznie organizować lokalne wydarzenia sportowe?

Wydarzenia sportowe nie tylko sprzyjają promocji zdrowego stylu