Na żagle z aplikacją od zespołu z regionu

- Kategoria: Ciekawostki
0

Pomaga w nawigacji na szlaku, ostrzega o niebezpieczeństwie na wodzie, ale też ułatwia znalezienie i poznanie innych żeglarzy. Osoby, które spędzą w tym roku wakacje nad wodą mogą skorzystać z aplikacji Żegluj, którą stworzyli pasjonaci z regionu.

Aplikacja zadebiutowała rok temu. – Sami jesteśmy żeglarzami i wiemy, czego osoby na wodzie potrzebują – wyjaśniają jej twórcy.

Dzięki najnowszej wersji Żegluj będziemy mogli w szybki sposób odnaleźć interesujący nas port, restaurację czy obiekt noclegowy. Aplikacja ostrzega też przed niebezpieczeństwami, które mogą nas spotkać na wodzie. Użytkownicy sami będą mogli wskazywać miejsca niebezpieczne i weryfikować zgłoszenia innych użytkowników.

Żegluj daje również możliwość wyszukania i kontaktu z innymi żeglarzami na szlaku. – Dzięki temu można nawiązać nowe znajomości. Dodatkowo w aplikacji mamy bazę ponad 350-ciu wydarzeń na Mazurach, które mogą być świetną okazją do spotkań w żeglarskim gronie – przekonują twórcy.

Z aplikacji korzysta już prawie 10 tysięcy użytkowników. Można ją bezpłatnie pobrać z Apple AppStore (https://itunes.apple.com/us/app/%C5%BCegluj/id1254407121) oraz sklepu Google (https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.zegluj), natomiast o samej aplikacji można przeczytać na stronie https://www.zegluj.mobi/

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Śmiertelny wypadek na trasie Ryn-Wejdyki

Do wypadku doszło na trasie Ryn-Wejdyki. Volkswagen bus