MPEC ma na sprzedaż 300 ton węgla z Kazachstanu

- Kategoria: Wiadomości
0

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Olsztynie informuje, że od dnia 23.09.2022 r. rozpocznie sprzedaż groszku na potrzeby grzewcze w  gospodarstwach domowych.

Pozyskany przez naszą Spółkę  węgiel kamienny z Kazachstanu, który charakteryzuje się  wysoką kalorycznością i odpowiednimi parametrami — po odpowiednim odsianiu do postaci groszku może być stosowany w domowych piecach – informuje MPEC.

Przychód pozyskany ze sprzedaży groszku w sposób częściowy pozwoli na pokrycie kredytów, które w czerwcu 2022 Spółka MPEC zaciągnęła na zakup paliw niezbędnych do zapewnienia odpowiedniej ilości ciepła naszym odbiorcom w sezonie grzewczym 2022/2023.

Groszek będzie można zakupić w aukcjach, które odbywać się będą za pośrednictwem portalu eB2B pod adresem: https://mpecolsztyn.eb2b.com.pl od dnia 23.09.2022 r. w godzinach 9:00-13:00 do wyczerpania towaru w ilości 300 ton.

W każdej aukcji będzie można nabyć jednorazowo 5 ton groszku.

Pliki

Źródło. MPEC

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Ponad 180 mln zł dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie

Dziś (03.10) w Urzędzie Wojewódzkim odbyła się konferencja