MOTOMIKOŁAJE 2013

7 grudnia na olsztyńskim Starym Mieście odbędzie się akcja charytatywna „MOTOMIKOŁAJE 2013″ organizowana przez Klub Motocyklowy Tabun. W czasie akcji trwać będzie zbiórka pieniędzy na rzecz Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Każdy grosz wrzucony do puszki, to pieniądze przeznaczone na zakup pomp infuzyjnych do dawkowania leków małym pacjentom szpitala.

Szczegóły akcji:
CZĘŚĆ I: MIASTO
Zaczynamy w sobotę 7.12.2013 r. od godz. 9:30 na olsztyńskiej starówce, „MotoMikołaje” będą rozdawać cukierki i inne gadżety, motomikolaje2013głównie dzieciom, motomikolaje2013chociaż jak ktoś ząbki pokaże, to może też dostać .
Można będzie również posłuchać dobrej muzyki – głównie rockowej, przejechać się motocyklem (jak nie będzie za dużo śniegu), przejechać się po starówce na prawdziwym koniu (Stadnina Koni Kojrys) zrobić sobie pamiątkową, niepowtarzalną fotografię z dowolnie wybranym motoMikołajem lub inną Śnieżynką.
Istnieje opcja pojawienia się na mieście w tejże roli, potrzebny będzie jedynie strój mikołajowy, mile widziany motocykl i uśmiech nr 5 do zbierania kasy do puszek! Kto się przyłączy może liczyć na ciepły posiłek na mieście w tzw. międzyczasie, ufundowany przez jednego ze sponsorów.

Akcja na mieście zakończy się około godziny 16.00 pokazem ogni grupy FUEGO, tak pięknym jak w tamtym roku, warto przyjść choćby na to.

II część: KONCERTOWA
Od godz. 19 – klub CLAVA MANUM (wcześniej Grawitacja, Olsztyn, ul. Żołnierska 14b). Wystąpi tam 5 wyjątkowych, znanych zespołów rockowych i metalowych: Paweł Ejzenberg & SHOWTIME, The Wheeler’s Band, Defying, Bunkier-SQUAD oraz Re-Volt. Wszystkie zespoły wystąpią charytatywnie.

Wstęp: 10 PLN -dobrowolny datek do puszki

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Od czerwca w Starostwie Powiatowym w Olsztynie płatności tylko kartą lub przelewem

Od 1 czerwca w Starostwie Powiatowym w Olsztynie