Mobilne bilety Przewozów Regionalnych w aplikacji SkyCash

- Kategoria: Ciekawostki
0

Ruszyła sprzedaż mobilnych biletów na połączenia kolejowe Przewozów Regionalnych w aplikacji SkyCash. Korzystanie z tego rozwiązania pozwala podróżującym na zakup biletów za pomocą smartfonów lub tabletów z dowolnego miejsca, o dowolnej porze, nawet na chwilę przed odjazdem pociągu.

W aplikacji SkyCash dostępne są wszystkie bilety znajdujące się w ofercie Przewozów Regionalnych, w tym również – po raz pierwszy – na relacje z przesiadkami. Kupujący może określić liczbę biletów, rodzaj zniżki, a także połączenie, z którego chce skorzystać.

Opłata za zakupione bilety zostanie pobrana – zgodnie z wyborem klienta – albo z wirtualnej portmonetki SkyCash (czyli ze środków pochodzących z wcześniejszego doładowania konta), albo obciąży kartę płatniczą podpiętą do konta. Po dokonaniu transakcji zakupiony bilet trafi do specjalnej zakładki, dzięki której pasażer ma do niego dostęp, nawet jeśli w danym momencie nie ma połączenia z internetem. Zakupione bilety są także wysyłane na adres e-mail użytkownika podany przy rejestracji konta. Na życzenie klient może otrzymać fakturę VAT.

Korzystanie ze SkyCash pozwala zaoszczędzić czas nie tylko w zakresie zakupu biletów, ale także ich zwrotu, ponieważ wszystkich formalności można dokonać w aplikacji za pomocą kilku kliknięć.

Udostępnienie pasażerom zakupu biletów w ramach aplikacji mobilnej SkyCash jest realizacją strategii Przewozów Regionalnych związanej z rozwojem nowoczesnych kanałów sprzedaży. Takie działania z pewnością przyczynią się do zwiększenia komfortu podróżowania naszych obecnych i przyszłych klientów – powiedział Andrzej Okoń, dyrektor Biura Handlowego w Przewozach RegionalnychSkycash, jako absolutny lider płatności mobilnych w Polsce, był dla nas oczywistym wyborem w zakresie strategicznego partnerstwa. Nie mniej ważna była dla nas obecność SkyCasha u innych dużych przewoźników kolejowych. Mamy nadzieję, że wygeneruje to dodatkowy ruch z oraz do największych miast pełniących rolę centrów przesiadkowych – z korzyścią dla nas, innych przewoźników oraz przede wszystkim pasażerów – dodaje Andrzej Okoń.

Aplikacja SkyCash jest dostępna dla podróżujących, którzy posiadają urządzenia mobilne z systemem operacyjnym iOS, Android lub Windows Phone. Poza biletami Przewozów Regionalnych można w niej znaleźć również te, które oferuje wielu innych przewoźników z całej Polski, jak PKP Intercity czy SKM w Trójmieście. SkyCash to także szybki sposób na kupowanie biletów komunikacji i płatności za parkowanie w kilkudziesięciu polskich miastach, wypłacanie gotówki z bankomatów, zasilanie telefonów na kartę czy przesyłanie pieniędzy do innych użytkowników systemu.

Rosnąca liczba naszych partnerów to dowód, że płatności mobilne są ważnym aspektem rozwoju polskich przewoźników kolejowych. Cieszy nas, że ta wygodna alternatywa wobec tradycyjnych kas biletowych zyskuje coraz większe uznanie – mówi Tomasz Krajewski, prezes zarządu SkyCashJesteśmy bardzo dumni, że do grona partnerów Skycasha dołączyły Przewozy Regionalne – największy przewoźnik kolejowy w Polsce, wchodzący w etap intensywnego rozwoju. Aktualnie w naszej aplikacji można znaleźć bilety aż siedmiu przewoźników, których łączny udział w rynku według liczby obsługiwanych pasażerów wynosi blisko 80 proc. – podkreśla prezes zarządu SkyCash.

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się