Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców Karate Kyokushin

- Kategoria: Sport, Sporty walki
0

fot. OKKK

W sobotę 10 listopada 2018 r. w Ełku odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców U21 Karate Kyokushin. W zawodach wystąpiło 192 zawodników reprezentujących 65 klubów Karate z całej Polski. Olsztyński Klub Kyokushin Karate reprezentowało czworo zawodników, Wiktoria Witkowicz, Marcin Niebrzydowski, Maurycy Otremba i Maksymilian Penger.

W kategorii Juniorów w konkurencji Kata (układów) Wicemistrzostwo Polski zdobyła Wiktoria Witkowicz, która pokazała wysoką klasę rywalizując z 28 zawodniczkami, zaś w konkurencji Kumite (walk) + 75 kg, również w kategorii Juniorów po bardzo ciężkich czterech walkach, Wicemistrzostwo Polski wywalczył Maksymilian Penger.

Nasi wicemistrzowie Polski są aktualnymi brązowymi medalistami Mistrzostw Europy z Warny, jest to bardzo dobra prognoza przed Pucharem Europy Karate Kyokushin w Mołdawii oraz Mistrzostwami Świata, które odbędą się w kwietniu 2019 roku w Tokio.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Złodziej elektrycznej hulajnogi zatrzymany na gorącym uczynku

Olsztyńscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu