Masz pomysł na wydarzenie kulturalne? Przyjdź na konsultacje

- Kategoria: Wiadomości
0

W dniach 21-22 stycznia w godz. 11.00-16.00 w Informacji Kulturalnej MOK w Kamienicy Naujacka MOK (wejście od ul. Mrongowiusza) odbędą się konsultacje związane z ogłoszonym przez Prezydenta Olsztyna otwartym konkursem na realizację zadania publicznego w zakresie kultury świadczonego na rzecz mieszkańców Miasta Olsztyna.

Wystarczy inspiracja, pomysł. Doświadczeni animatorzy podpowiedzą, jak zaplanować wydarzenie, opisać koncepcję czy zaplanować budżet.

Organizatorzy konkursu przewidują dofinansowanie działań dotyczących szeroko pojętej „edukacji kulturalnej”, w szczególności zadań związanych z plastyką, muzyką, literaturą i teatrem. Wnioskodawcy powinni uwzględnić tematykę obchodów ustanowionego przez Sejm RP Roku Feliksa Nowowiejskiego oraz ustanowionego przez Radę Miasta Olsztyna Roku Obchodów 550. rocznicy przyłączenia Warmii do Polski.

Na realizację zadania przeznaczono z budżetu Miasta Olsztyna w 2016 roku środki finansowe w wysokości 190 tys. zł

Wstęp wolny.

Uwaga! Termin składania wniosków upływa 1 lutego, a zadania powinny być zrealizowane przed 15 grudnia br.

Więcej informacji o konkursie TUTAJ

 

Źródło: MOK Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

W rezerwacie Kwiecewo znaleziono śnięte ryby

Polski Związek Wędkarski z Olsztyna poinformował w swoich