Mamed Khalidov odzyskał mistrzowski pas federacji KSW. Niesamowity nokaut [VIDEO]

- Kategoria: Sport, Sporty walki
0

Podczas wczorajszej gali KSW, Mamed Khalidov (35-7-2, 15 KO, 16 SUB) w niesamowitym stylu pokonał Scotta Askham (19-5, 12 KO, 2 SUB) podczas gali KSW 55. Olsztynianin znokautował Anglika efektownym kopnięciem już w 36 sekundzie walki.

Walka Mameda Khalidova ze Scottem Askhamem rozpoczęła się w stójce i trwała tylko 36 sekund. Mamed trafił Askhama niesamowitym kopnięciem z wyskoku, które posłało Anglika na deski, a następnie ciosami na głowę zakończył walkę,  sięgając tym samym po mistrzowski pas federacji KSW w kategorii średniej.

– Nie wiedziałem, że tak się skończy walka, ale byłem mocno zmotywowany. Przez wszystkie moje poprzednie walki nie byłem sobą. Od 2015 nie istniałem. Po operacji walczyłem na pół gwizdka. Dziś wychodziłem z inną głową. Mówiłem, że się postaram – powiedział po walce Mamed Khalidov.

Przypomnijmy, że pojedynek na gali KSW 55 był rewanżem Anglika i Polaka. Podczas wydarzenia na KSW 52 górą był Scott Askham, który wygrywał przez jednogłośną decyzję sędziów.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Meteorolodzy ostrzegają przed upałem. Temperatura przekroczy 30 stopni

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych wydało dla województwa warmińsko-mazurskiego