Majowy weekend w komunikacji miejskiej

- Kategoria: Wiadomości
0

Dłuższy weekend zazwyczaj wiąże się ze zmianami w rozkładach autobusów i tramwajów. Podobnie będzie także i tym razem.

Komunikacja zbiorowa będzie kursować według planu oznaczonego jako „Niedziele i święta” 1 oraz 3 maja (niedziela i wtorek). Natomiast w poniedziałek (2 maja) należy spoglądać na rozkład „Dni robocze wolne od nauki szkolnej”.

– Dodatkowo we wtorek w Śródmieściu mogą wystąpić utrudnienia w ruchu autobusów oraz tramwajów linii nr 1 – informuje Michał Koronowski z Zarządu Dróg, Zieleni i Transportu”. – Tego dnia obchodzone będą wojewódzkie uroczystości Święta Narodowego Trzeciego Maja. Uczestnicy przejdą m.in. ulicami Pieniężnego i 1 Maja od ok. 11:00 do 11:40.

Na przełomie kwietnia i maja na trasy wraca autobus dojeżdżający do plaży miejskiej. Linia 307, która startuje z przystanku „Witosa” zacznie kursować już w sobotę (30 kwietnia). Przejazdy są realizowane w weekendy oraz dni robocze wolne od nauki szkolnej.

Poza tym od 1 maja na linii nr 304 zostaną wydłużone czasy przejazdów oraz zmienione czasy odjazdów z pętli Wójtowo-Leszczynowa. Natomiast w przypadku linii 126 zostaną wydłużone godziny kursowania do/z pętli „Jagiellońska-Ogrody” we wszystkie dni tygodnia.

Źródło: UM Olsztyna

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Sinice zniknęły. Kąpieliska w CRS Ukiel ponownie otwarte

Woda w jeziorze Ukiel w Olsztynie jest już