Line-up Kortowiady 2023

Organizatorzy Kortowiady zdradzili już, kto wystąpi podczas 62. edycji olsztyńskich juwenaliów. Na Scenie Głównej nad Jeziorem Kortowskim wystąpi 15 artystów, którzy wystąpią podczas 3 koncertowych dni – od 25 do 27 maja.

Zgodnie z zapewnieniami są to reprezentanci różnych gatunków muzycznych, zatem line-up tegorocznej Kortowiady z pewnością cieszy uczestników. Informacje na temat występów uzupełniono dziś o dokładną rozpiskę, dzięki czemu wszyscy mogą już sprawdzić, kiedy na scenie pojawią się ich ulubione zespoły i wykonawcy. Podczas pierwszego koncertowego dnia wystąpi Zalia, bryska, Enej, Mrozu oraz Pezet. W kortowiadowy piątek zagrają Michał Szczygieł, Błażej Król, Ralph Kaminski, White 2115 i Oki. W sobotę na Scenie Głównej pojawi się Julia Rocka, Igo, Kult, Gibbs oraz Sarius.

Od 28 marca prócz karnetów na wydarzenie do sprzedaży trafiły także zapowiadane bilety jednodniowe. Wszystkie dostępne są jeszcze na oficjalnej stronie internetowej Kortowiady, pod adresem: www.bilety.kortowiada.pl.

Przypominamy, że olsztyńskie juwenalia 2023 będą trwały od 24 do 27 maja. Poza koncertami na Scenie Głównej przygotowano wiele wydarzeń, w których będą brać udział zarówno świętujący studenci Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, jak i inni uczestnicy.

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się