Laur Najlepszy z najlepszych w kategorii turystyka dla CRS Ukiel

- Kategoria: Wiadomości
0

Kolejna nagroda dla Centrum Rekreacyjno – Sportowego Ukiel za promocję regionu w kraju i za granicą.

– Wielokrotnie podkreślałem i wciąż będę podkreślał, że CRS Ukiel to nasza perełka – mówi Prezydent Olsztyna, Piotr Grzymowicz – to inwestycja która broni się sama. Rocznie plażę odwiedza około miliona osób – mieszkanców i turystów.

Tym razem CRS Ukiel znalazło się wśród laureatów tegorocznej nagrody Marszałka Województwa Warmińsko – Mazurskiego – Laur Najlepszy z najlepszych w kategorii turystyka.

– To plebiscyt wyłaniający znamienitych ambasadorów naszego województwa – podkreśla Marszałek Województwa, Gustaw Marek Brzezin – przynajemy laury za promocję naszego regionu w kraju i na świecie.

CRS Ukiel jest jedną z najbardziej docenianych olsztyńskich inwestycji ostatnich lat. Od momentu powstania wygrywa albo jest w czołówce wielu krajowych konkursów.Było też wśród finalistów prestiżowego World Architecture Festival w Singapurze.

Odwiedzając CRS Ukiel można nie tylko wybrać się na spacer, wykąpać się w największym olsztyńskim akwenie i zjeść w jednej z tamtejszych restauracji, ale także można wypożyczyć sprzęt sportowy i pływający. Tuż przed weekendem majowym uruchomiona została dostępna na miejscu wypożyczalnia.

Źródło: UM Olsztyna

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Złodziej elektrycznej hulajnogi zatrzymany na gorącym uczynku

Olsztyńscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu