Kradł alkohol w jednym ze sklepów przy ul. Wańkowicza w Olsztynie. Został zatrzymany

- Kategoria: Na sygnale
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Przysłowie mówi, że nie można wejść do tej samej rzeki dwa razy. Inaczej myślał pewien 41-latek, który postanowił wrócić do sklepu gdzie kilka dni wcześniej dokonał kradzieży alkoholu. Po analizie zapisu z kamer monitoringu, sprawca kradzieży został rozpoznany przez pracownika ochrony i przekazany w ręce policjantów.

Wczoraj (27.04.2021) policjanci z Wydziału Zabezpieczenia Miasta Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie interweniowali na terenie jednego ze sklepów przy ul. Wańkowicza w Olsztynie, w którym pracownik ochrony ujął sprawce kradzieży alkoholu. I choć od kradzieży minęły dwa tygodnie to dzięki skrupulatnej analizie zapisu z kamer monitoringu przez pracownika ochrony, sprawca kradzieży nie uniknie odpowiedzialności za swoje zachowanie.

Osobą odpowiedzialną za dokonanie kradzieży alkoholu okazał się 41-letni mieszkaniec Olsztyna, który wbrew przysłowiu wszedł do tej samej rzeki po raz drugi. Już wkrótce odpowie za swoje zachowanie. Skradziony alkohol może okazać się bardzo drogi – może mu grozić kara aresztu, ograniczenia wolności albo wysoka grzywna.

Źródło: KMP Olsztyn (rp)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Zmiana w organizacji ruchu: w niedzielę otwarcie ul. Wyszyńskiego

Trwa rozbudowa olsztyńskiej sieci tramwajowej. Kierujący już w