Konkurs „Kadr z miasta-ogrodu, czyli filmujemy Olsztyn!”

- Kategoria: Ciekawostki
0

Biuro Promocji Urzędu Miasta Olsztyna ogłosiło konkurs pt. „Kadr z miasta-ogrodu, czyli filmujemy Olsztyn!”. Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych filmów pokazujących Olsztyn mieszczących się w przedziale czasowym 30-90 sekund oraz wyróżnienie ich autorów. Konkurs potrwa od 1 czerwca (ogłoszenie) do 30 września (rozstrzygnięcie).

Uczestnikiem może zostać każda pełnoletnia osoba fizyczna. Osoby niepełnoletnie również mogą wziąć udział w konkursie, ale wyłącznie za zgodą i pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych, którzy ponoszą odpowiedzialność za ich działania.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zrealizowanie filmu poświęconego Olsztynowi mieszczącego się w przedziale 30-90 sekund  i dostarczenie go organizatorowi na dowolnym nośniku (np. poprzez e-mail, na płycie CD/DVD, pendrive”ie; organizator dopuszcza również możliwość umieszczenia filmu w internecie i przesłanie linka). Technika realizacji filmu jest dowolna (kamera, aparat fotograficzny, smartfon, tablet, dron itp.). Jedynym warunkiem jest zmieszczenie się w limicie czasu.

Dla autorów najlepszych filmów przewidziano atrakcyjne nagrody pieniężne. Organizatorem konkursu „Kadr z miasta-ogrodu, czyli filmujemy Olsztyn!” jest Biuro Promocji Urzędu Miasta Olsztyna (pl. Jana Pawła II 1, p. 15, tel. 89 534-99-11, e-mail: promocja@olsztyn.eu).

Formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu dostępny TUTAJ

 

Źródło: konkursfilmowy.olsztyn.eu

 

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się