Kolizja z tramwajem przy ul. Tuwima. 72-latek stracił prawo jazdy

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.pl

Prawo jazdy stracił 72-letni kierujący osobowym fordem, który doprowadził do zderzenia z tramwajem. Mimo poważnych uszkodzeń obu pojazdów, zarówno kierujący osobowym fordem, jak i około 20 osób podróżujących tramwajem nie odnieśli poważnych obrażeń.

W czwartek (18.11.2021) o godzinie 7:45 w rejonie torowiska przy ul. Tuwima w Olsztynie (wjazd do marketu budowlanego) doszło do poważnego zdarzenia z udziałem pojazdu osobowego i tramwaju. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że osobą odpowiedzialną za tę sytuację jest 72-letni kierowca osobowego forda, który skręcając z ul. Tuwima w Prawo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu tramwajowi.

Ze względu na okoliczności i zagrożenie dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym, policjanci z ruchu drogowego zdecydowali o tym, aby 72-latkowi zatrzymać prawo jazdy. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd.

Źródło: KMP Olsztyn (rp)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Warmia i Mazury otrzymały prestiżowy tytuł Perły Samorządu

Spośród zgłoszeń nadesłanych z całej Polski, kampania promocyjna