Kolizja czterech pojazdów na ul. Armii Krajowej

- Kategoria: Na sygnale
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Policjanci ruchu drogowego pracowali na miejscu kolizji, w której uczestniczyły 4 pojazdy. Na szczęście nikt z podróżujących nie odniósł obrażeń. Jeden pas ruchu na ul. Armii Krajowej przez około 3 godziny był zablokowany. Policjanci apelują o ostrożną jazdę z uwagi na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Dzisiaj o godz. 08:40 w Olsztynie, na ul. Armii Krajowej doszło do kolizji. W zdarzeniu uczestniczyły 4 pojazdy. Sprawcą kolizji była kobieta kierująca toyotą.

Jak oświadczyła, chciała ominąć jadącego według niej zbyt wolno opla, w trakcie wykonywania tego manewru nie zachowała należytej odległości między pojazdami i uszkodziła dwa inne auta. Na miejsce przyjechali policjanci ruchu drogowego, którzy ukarali sprawczynie mandatem karnym.

W wyniku zdarzenia uczestniczy kolizji nie ponieśli żadnych obrażeń. Uszkodzone zostały jedynie pojazdy, dlatego też funkcjonariusze zabezpieczyli dwa dowody rejestracyjne.

Utrudnienia na jednym pasie ruchu trwały około 3 godziny.

Źródło: KMP Olsztyn (ab)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Jak skutecznie organizować lokalne wydarzenia sportowe?

Wydarzenia sportowe nie tylko sprzyjają promocji zdrowego stylu