Na sygnale

Kolejny poszukiwany listem gończym zatrzymany przez policjantów z ZPC-u

Policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych KWP w Olsztynie w ciągu tygodnia zrealizowali już trzecią sprawę poszukiwawczą. Tym razem zatrzymali 39-latka, skazanego za rozbój. Mieszkaniec powiatu kętrzyńskiego, który został zaskoczony na jednej z posesji w Warszawie przez kryminalnych, był już w przeszłości 14-krotnie poszukiwany m.in. za oszustwa, kradzieże, rozbój, paserstwo. Teraz ma do odbycia karę ponad 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie nie zwalniają tempa. W ciągu ostatniego tygodnia zrealizowali kolejną sprawę poszukiwawczą. Tym razem zajęli się ustaleniem miejsca pobytu 39-latka poszukiwanego listem gończym przez Sąd Rejonowy w Toruniu.

Kryminalni z olsztyńskiej KWP wykonali szereg ustaleń operacyjnych, które wskazały, że poszukiwany przebywał na terenie stolicy. To właśnie tam, na jednej z posesji, poszukiwacze zaskoczyli mężczyznę. 39-latek nie miał najmniejszych szans na ucieczkę.

Mieszkaniec powiatu kętrzyńskiego został zatrzymany. Już trafił do aresztu śledczego, w którym odbędzie karę ponad 2 lat pozbawienia wolności za rozbój.

W przeszłości 39-latek był 14-krotnie poszukiwany m.in.za oszustwa, kradzieże, rozbój, paserstwo.

źródło: KWP Olsztyn/in

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*