Już w niedzielę ostatnia w tym roku edycja Biegowego Pucharu Olsztyna

W niedzielę, 18 października 2015 roku w parku im. Janusza Kusocińskiego w ramach akcji „Olsztyn Biega!” odbędzie się ostatni w tym roku bieg z cyklu imprez pt. „Biegowy Puchar Olsztyna’.

Olsztyn Biega! to miejski cykl imprez biegowych na dystansach 0,2, 0,95, 1,8, 5, 10 oraz 21 km skierowany do całych rodzin, początkujących biegaczy oraz tych, którzy liczą na sportową rywalizację. Jest kontynuacją Biegowego Pucharu Olsztyna, który w 2014 roku zgromadził na starcie pięciu biegów ponad 1000 uczestników.

Ostatnia w tym roku impreza biegowa – Biegowy Puchar Olsztyna 5 km odbędzie się już 18 października 2015 r. w Parku im. J. Kusocińskiego w Olsztynie. Zapisy na stronie Superczas.pl. Rejestracja internetowa trwa do 14 października.

Na uczestników czekać będą dystanse o długości:
– 250 metrów (Dzieci do 6 lat),
– 0,9 km (Młodzież w wieku 6-9 lat),
– 1,8 km (Młodzież w wieku 10-16 lat) oraz
– 5 km czyli Bieg Główny

Start punktualnie o godzinie 9:35 z atrakcjami dla najmłodszych. Bieg Główny o 10:15. Na liście startowej jest już ponad 160 nazwisk.

Aby wziąć udział w imprezach Olsztyn Biega! należy:

Zarejestrować się przez Internet – elektroniczny formularz dostępny poprzez www.superczas.pl (Rejestracja internetowa do: 14 października 2015 godz. 23:59)
lub
Zarejestrować się w biurze Miejskiej Informacji Turystycznej www.facebook.com/mitolsztyn
(budynek olsztyńskiego Ratusza wejście od ul. 1 maja)

Więcej informacji odnośnie biegów oraz regulaminy dostępne na stronie olsztynbiega.pl oraz na profilu Facebook https://www.facebook.com/wwwolsztynbiegapl

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Rząd walczy z V falą pandemii. Nowe zasady kwarantanny i darmowe testy w aptekach

Ogólnodostępne i bezpłatne testy pod kątem COVID-19 bez