Jubileuszowy Bieg Jakubowy

16 kwietnia 2023 roku olsztyńska starówka wypełni się miłośnikami joggingu, którzy wezmą udział w Lotto XX Biegu Jakubowym.

Jubileuszowa edycja Biegu zapowiada się wyjątkowo interesująco, chociażby ze względu na aspekt sportowy, bowiem trasa Biegu Głównego na dystansie 10 km po raz kolejny posiada atest PZLA. A zatem znów gorąco wierzymy, że spragnieni rywalizacji biegacze i biegaczki punktualnie o godz. 13:00 wyruszą ze Starego Miasta po nowe rekordy życiowe. Nim się to jednak stanie, o godzinie 11:00 odbędą się biegi towarzyszące, w których wezmą udział dzieci w wieku od 3 do 13 lat, a ta część imprezy to również gwarancja uśmiechów i wielkich emocji!

Tytułów mistrzowskich bronią Wiktor Kujawa i Anna Ostromecka, którzy okazali się najlepsi podczas XIX Biegu Jakubowego w 2022 roku. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak życzyć wszystkim zapalonym długodystansowcom samych Personal Best i dobrej zabawy!

 

Szczegóły i zapisy: LOTTO 20 BIEG JAKUBOWY w OLSZTYNIE – 16.04.2023 – Zapisyonline.pl

Kategorie:

OPEN oraz dodatkowe poniższe

Kobiety i mężczyźni

JUNIORKI / JUNIORZY • 14-19 lat

JUNIORKI STARSZE / JUNIORZY STARSI • 20-29 lat

PANIENKI / MŁODZIEŃCY • 30-39 lat

PANIENKI STARSZE / MŁODZIEŃCY STARSI • 40-49 lat

PANIE / PANOWIE • 50-59 lat

SENIORKI / SENIORZY • 60+

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się