Jezioro Ukiel jednym z nowych cudów Polski? Ostatnie dni głosowania w konkursie National Geographic

- Kategoria: Ciekawostki
0

Dobiega końca 6. edycja wakacyjnego plebiscytu „7 nowych cudów Polski” organizowanego przez miesięcznik National Geographic Traveler. W tegorocznej edycji konkursu walczą aż 32 niezwykłe miejsca w naszym kraju. Wśród nich znalazło się olsztyńskie Jezioro Ukiel.

Redakcja National Geographic Traveler wybrała 32 miejsca, po dwa z każdego regionu Polski, które stanęły do rywalizacji o miano nowego cudu Polski.

O wygranej decydują nasi czytelnicy, którzy mogą głosować poprzez stronę internetową http://7cudow.national-geographic.pl/ Głosowanie trwa do 31 sierpnia 2016 roku, więc to ostanie dni, aby zadecydować, które miejsce jest najpiękniejsze. Każdy, kto odda głos w plebiscycie i uzasadni swój wybór, ma szansę zdobyć nagrody. Do wygrania jest 20 zestawów torba + półroczna prenumerata czasopisma National Geographic Traveler.

Często marzymy o zagranicznych i egzotycznych podróżach, nie zdając sobie sprawy z tego, jak wspaniałe miejsca są tuż obok nas. Nasza Travelerowa ekipa przez cały rok podróżuje po Polsce w poszukiwaniu tajemniczych i ciekawych zakątków, tych nowo powstałych oraz takich, w które tchnięto drugie życie. W 6. edycji konkursu „7 nowych cudów Polski” nominowaliśmy aż 32 miejsca. Ale to Wy zdecydujecie, które z nich zasługują na miano nowego cudu. Do głosowania zatem! Wspólnie udowodnimy, że Polska jest najfajniejsza! – mówi Martyna Wojciechowska, redaktor naczelna Travelera.

Wyniki zostaną opublikowane na łamach październikowego numeru National Geographic Traveler, który ukaże się 23 września br. Ponadto, 14 października podczas targów World Travel Show odbędzie się uroczysta gala z udziałem zwycięzców 6. edycji naszego plebiscytu „7 Nowych Cudów Polski”.

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Studencie, pamiętaj o ubezpieczeniu – komunikat NFZ

Zaczynasz studia? Wracasz na kolejny rok nauki po