Sport

Historyczne zwycięstwo AZS Olsztyn Lakers

Drużyna AZS Olsztyn Lakers zwyciężyła dziś z drużyną Angels Toruń 35:0. Mecz został całkowicie zdominowany przez olsztyńskich Jeziorowców.

Punkty zdobyli: przyłożenie #18 Kamil Polski po 19-jardowym biegu, podwyższył za 1 punkt #10 Piotr Gołacki. Następnie w drugiej kwarcie #18 Kamil Polski po 4-jardowym biegu zdobył kolejne 6 punktów, podwyższył za 1 punkt #10 Piotr Gołacki.

Po pierwszej połowie widniał wynik 14:0. Trzecia kwarta to przyłożenie #21 Arkadiusza Kowalewskiego po 2-jardowym biegu plus 1 punkt #10 Piotr Gołacki i bliźniacza sytuacja #21 Arkadiusza Kowalewskiego po 3-jardowym biegu – 6 punktów i 1 punkt #10 Piotr Gołacki podwyższenie.

Po trzeciej kwarcie było już 28:0. Czwarta kwarta to przepiękne przyłożenie zawodnika #15 Jamar Dials, który  70-jardowym biegiem zdobył kolejne 6 punktów, a za 1 punkt podwyższył wkopując piłkę między słupki niezawodny #10 Piotr Gołacki.

Najważniejszy w historii klubu mecz zakończył się wysokim zwycięstwem AZS Olsztyn Lakers, co daje naszej drużynie mocną pozycję w fazie playoff.

Olsztyński klub zmierzy się w ćwierćfinale z Silvers Olkusz (na wyjeździe) 2 października 2016 roku.