Groźny wypadek na trasie Bezledy – Piergozy

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. KWP Olsztyn

Policjanci oraz załoga karetki pogotowia pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w niedzielę na odcinku Bezledy – Piergozy. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący osobowym vw 20–latek chcąc wyprzedzić jadący przed nim pojazd na wzniesieniu drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z jadącym z przeciwka oplem.

W niedzielę około godziny 18.30 policjanci otrzymali informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na odcinku Bezledy – Piergozy.

Pracujący na miejscu zdarzenia funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący osobowym vw 20-latek chcąc wyprzedzić jadący przed nim pojazd na wzniesieniu drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z jadącym z przeciwka oplem.

Ostatecznie na skutek zdarzenia opel dachował w przydrożnym rowie. Kierujący byli trzeźwi. Obaj z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Jak ustalili policjanci, 20-latek od niespełna roku posiada uprawnienia do kierowania. Najprawdopodobniej, to brak doświadczenia oraz brawurowa jazda doprowadziły do tego zdarzenia.

Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności wypadku.

Źródło: KWP Olsztyn
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Rząd walczy z V falą pandemii. Nowe zasady kwarantanny i darmowe testy w aptekach

Ogólnodostępne i bezpłatne testy pod kątem COVID-19 bez