Groźne zdarzenie drogowe na trasie S7 na trasie Olsztynek- Ostróda

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. KMP Olsztyn

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego do którego doszło na drodze S7 na trasie Olsztynek- Ostróda. Według wstępnych ustaleń kierujący fiatem 22- latek w wyniku nadmiernej prędkości najechał na tył ciężarowej scanii w wyniku czego doszło do wywrócenia pojazdu. Do szpitala trafiła 19- letnia pasażerka fiata. Policjanci apelują o ostrożność!

Do zdarzenia doszło we wtorek (08.02.2022r.) przed godz. 7:00 na drodze s7 na pasie w kierunku Ostródy, w okolicy MOP Olsztynek. Według wstępnych ustaleń kierujący fiatem 22- latek nie dostosował prędkości do warunków ruchu i najechał na tył ciężarowej scanii w wyniku czego jego pojazd się wywrócił.

W zdarzeniu brały udział 3 osoby. Jedna z nich- 19- letnia pasażerka fiata trafiła do szpitala. Na miejscu pracowali policjanci. Czynności prowadzone były pod kątem wypadku drogowego. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego funkcjonariusze zatrzymali młodemu kierowcy prawo jazdy. Sporządzona dokumentacja trafi do sądu.

Źródło: KMP Olsztyn

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się