Gibbs dołącza do grona artystów Kortowiady 2023

Z każdym tygodniem skraca się oczekiwanie na 62. edycję Kortowiady! Juwenalia olsztyńskie odbędą się ponownie w maju. Uczestnicy spotkają się znowu w najpiękniejszym miasteczku akademickim, by wspólnie cieszyć się kolejną edycją studenckiego święta i brać udział w przygotowanych przez organizatorów kosmicznych wydarzeniach oraz koncertach. Podobnie jak podczas poprzedniej edycji na Scenie Głównej pojawi się 15 artystów, a dziś poznaliśmy kolejnego z nich.

Artystą, który wystąpi na Plaży Kortowskiej podczas Kortowiady 2023 jest Gibbs! Do niedawna znany był wyłącznie jako producent muzyczny, jednak postanowił postawić na twórczość wokalną. Owocem jego pracy był solowy debiut „Czarno na białym”, album, który został wspaniale przyjęty przez słuchaczy – dowodem jest status Platynowej Płyty ZPAV. W 2022 roku raper odwiedził wiele polskich miast w ramach „Czarno na białym Tour”. Poza debiutanckim wydawnictwem sfinalizował także wspólny projekt z Opałem oraz „Hample” w kooperacji z FAVSTem. Warto nadmienić, że solowa płyta Gibbsa została przez niego w całości wyprodukowana i napisana. To dzieło obfitujące w silne emocje.

Zainteresowani tym i innymi koncertami – dotychczas zapowiedziano występ Okiego, Michała Szczygła i bryskiej – mogą nabyć bilety na oficjalnej stronie internetowej Kortowiady.

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

„Przebojowa zima z Radiem ZET” w Olsztynie

W najbliższy weekend sporty zimowe zawładną olsztyńską Starówką.