Galileo Masters w Olsztynie

- Kategoria: Ciekawostki
0

Interesują Cię nowe technologie? Masz pomysł, jak wykorzystać nawigację satelitarną? Przyjdź na spotkanie poświęcone konkursowi Galileo Masters 2015 na wykorzystanie nawigacji satelitarnej. Dowiesz się podstawowych informacji o rynku kosmicznym, o tym jak działa GNSS, na czym polega i jak przebiega konkurs, i poznasz przykłady zwycięskich pomysłów z poprzednich edycji.

Organizatorzy międzynarodowego konkursu Galileo Masters – Edycja Polska, przeprowadzą w Olsztynie spotkanie informacyjne, na którym dowiesz się czym są technologie kosmiczne i jak się je wykorzystuje, jakie są segmenty sektora kosmicznego oraz możliwości ich współtworzenia oraz jak działają aplikacje wykorzystujące dane satelitarne.

11.05. 2015 r. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Katedra Geodezji Satelitarnej i Nawigacji (ul. J. Hewelisza 5), sala 6, 11 maja, godz. 09:30 – 11:00.

Więcej informacji na stronie: http://galileo-masters.pl/
Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1590995557806508/

 

 

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się