Ciekawostki

Galeria Warmińska najpiękniejszą w kraju

Galeria Warmińska została zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu „Jaśnie Galerie”, w którym centra handlowe z całego kraju rywalizowały o miano najpiękniej udekorowanego miejsca zakupowego w okresie Bożego Narodzenia. Konkurs organizowała firma „Energa”.

Firma Energa od kilku lat przed Bożym Narodzeniem ogłasza konkurs na najpiękniej oświetlone polskie miasto i najpiękniej przyozdobioną galerię handlową. W wyniki konkursu jako laureata jury wskazało Galerię Warmińską.

„Bardzo się z tego powodu cieszymy i uważamy, że te nagroda nam się należała” – przyznaje Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej i podkreśla, że wielu klientów, którzy przed Bożym Narodzeniem robili zakupy zwracało uwagę na wyjątkowo piękne świąteczne dekoracje.

Przypominamy, że bożonarodzeniowe dekoracje w Galerii Warmińskiej nawiązywały stylistyką do ażurowej frontowej elewacji budynku. Utrzymane były w dwóch kolorach: białym i niebieskim. Oprócz ozdób w kształcie sopli lodu i kul Galerię Warmińską zdobiły tysiące lampek.

Galeria Warmińska dziękuje wszystkim, którzy oddali na nas głos w konkursie „Jaśnie Galerie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*