FOTOJOKER otworzy w Galerii Warmińskiej jeden z pierwszych sklepów Premium

- Kategoria: Ciekawostki
0

FOTOJOKER jest największą w Polsce siecią specjalistycznych salonów fotograficznych. Już 5. września otwiera swój sklep Premium w nowej Galerii Warmińskiej w Olsztynie.

FOTOJOKER to największa i najstarsza sieć sklepów fotograficznych w Polsce. Od 1995 roku dostarcza swoim Klientom usługi fotograficzne o najwyższej jakości. Wśród nich jest także CEWE FOTOKSIĄŻKA – najchętniej wybierana w Europie i nagradzana wieloma nagrodami. Za siecią salonów fotograficznych FOTOJOKER stoi Cewe, największy w Europie dostawca usług fotograficznych.

Nowy sklep ma być jednym z pierwszych salonów Premium, w którym położono szczególny nacisk na dostarczaniu najwyższej klasy obsługi i kompleksowej oferty związanej z fotografowaniem. Specjalne strefy ekspozycyjne pozwolą Klientom lepiej zapoznać się z oferowanym sprzętem i produktami.

Na otwarcie sklepu w nowej Galerii Warmińskiej w Olsztynie, FOTOJOKER planuje specjalne promocje i atrakcje. W tym dniu produkty będą dostępne w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.  Dla odwiedzających przygotowane są upominki i niespodzianki, a rodzice z dziećmi będą mogli uwiecznić się na bezpłatnych zdjęciach, które otrzymają od ręki.

Maciej Szeffer – Dział Marketingu FOTOJOKER

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Będą szybsze i sprawniejsze podróże koleją z Giżycka do Korsz

Będą szybsze i sprawniejsze podróże koleją z Giżycka