„Dzień dla Zdrowia” w Galerii Warmińskiej

Już w sobotę 7 listopada Oddział Olsztyn Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland ma zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Olsztyna na kolejną edycję akcji profilaktycznej o nazwie „Dzień dla Zdrowia”. Wydarzenie odbywać się będzie na terenie Galerii Warmińskiej w godzinach od 11.00 do 17.00

Przez cały czas trwania imprezy studenci medycyny Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie będą wykonywać bezpłatne pomiary ciśnienia tętniczego, poziomu glukozy i cholesterolu we krwi, stężenia wydychanego tlenku węgla, a także zawartości wody i tkanki tłuszczowej w organizmie. Będzie można poddać się badaniu EKG oraz spirometrii czy uzyskać porady dietetyczne, okulistyczne, stomatologiczne i wiele innych.

Dla najmłodszych przygotowano „Szpital Pluszowego Misia” – wyjątkową zabawę, podczas której przyszli lekarze zatroszczą się o potrzeby zdrowotne ukochanych pluszaków Państwa pociech.

Zdrowie to jedna z najwspanialszych rzeczy, jakie dano nam w życiu, dlatego IFMSA-Poland gorąco zachęca do spędzenia soboty na pogłębieniu wiedzy na jego temat w miłej atmosferze.

O organizatorze

Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland to największa w Polsce organizacja zrzeszająca studentów uczelni medycznych. Stanowi część międzynarodowej federacji, a jej celami są zwiększanie prozdrowotnej świadomości społeczeństwa, edukacja studentów kierunków medycznych oraz działalność charytatywna i zabieganie o przestrzeganie praw człowieka.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Ponad 180 mln zł dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie

Dziś (03.10) w Urzędzie Wojewódzkim odbyła się konferencja