Działania „Alkohol i Narkotyki”. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kilkuset kierowców

- Kategoria: Na sygnale
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Wczoraj olsztyńscy policjanci prowadzili działania „Alkohol i Narkotyki”- skierowane na sprawdzanie stanu trzeźwości użytkowników ruchu. Podczas działań kilka patroli sprawdziło stan trzeźwości kilkuset kierowców. Spośród kontrolowanych jeden zdecydował się wsiąść za kierownicę pomimo tego, że wcześniej pili alkohol. 47-latek próbował ratować się ucieczką. Teraz poniesie konsekwencje karne swojej decyzji.

Wczoraj, w kilku miejscach Olsztyna można było zobaczyć policyjne patrole, kontrolujące bez wyjątku wszystkich przejeżdżających kierowców. Kilka patroli od wczesnych godzin rannych pracowało, żeby wyeliminować z ruchu te osoby, które zdecydowały się wsiąść za kierownicę samochodu pomimo tego, że wcześniej piły alkohol. Na terenie Olsztyna skontrolowano kilkuset kierowców.

Niestety jeden był wpływem alkoholu. Zatrzymany na ulicy Bałtyckiej 47-latek przed kontrolą próbował ratować się ucieczką. Szybko jednak został zatrzymany przez policjantów. Jak się okazało, przyczyną takiego zachowania był wypity wcześniej alkohol i chęć uniknięcia konsekwencji swojego postępowania.

Mężczyzna, od którego czuć było alkohol, odmówił poddania się badaniu alkomatem. Pobrano mu krew i wynik badania wyjaśni, w jakim stanie kierował on osobowym volkswagenem.

Źródło: KMP Olsztyn
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Rząd walczy z V falą pandemii. Nowe zasady kwarantanny i darmowe testy w aptekach

Ogólnodostępne i bezpłatne testy pod kątem COVID-19 bez