Doprowadził do kolizji drogowej. Stracił prawo jazdy, które miał zaledwie 5 miesięcy

- Kategoria: Na sygnale
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Kierujący mercedesem 18-latek, który doprowadził do kolizji drogowej wczoraj wieczorem przy al. Sikorskiego stracił prawo jazdy. Młody kierowca swoją jazdą spowodował zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Na szczęście uczestnicy zdarzenia odnieśli jedynie drobne obrażenia.

Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj wieczorem na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego z Wilczyńskiego w Olsztynie. Z ustaleń policjantów wynika, że 18-letni kierowca mercedesa jadąc ulicą Płoskiego w kierunku ul. Sikorskiego na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu po czym zderzył się z bmw i wpadł do rowu. Badanie wykluczyło by kierowca znajdował się pod działaniem alkoholu. Podczas policyjnej interwencji młody mężczyzna po opuszczeniu pojazdu był agresywny i nie chciał wykonywać poleceń policjantów, dlatego też zostały wobec niego użyte środki przymusu bezpośredniego w postaci kajdanek.

Zarówno 18-letni kierowca jak i jego o rok młodsza pasażerka jedynie z lekkimi obrażeniami zostali przewiezieni do szpitali. Za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy. W najbliższym czasie za swoją brawurową jazdę odpowie przed sądem.

Źródło: KMP Olsztyn (mp)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Drogowe podsumowanie weekendu

W ubiegły weekend na drogach Olsztyna i powiatu