Dni Olsztyna w Planecie 11

Dni Olsztyna w Planecie 11

Planeta 11 zaprasza do wspólnego świętowania Dni Olsztyna. Z tej okazji zaplanowano dwa spotkania autorskie w bibliotece przy al. Piłsudskiego 38 .

  • 22 lipca (czwartek), godz. 17.00 – spotkanie z Łukaszem Staniszewskim, pisarzem, dramaturgiem i twórcą scenariuszy słuchowisk radiowych. Jest autorem powieści „Małe Grozy”, hipnotyzującej i magicznej opowieści z serca Warmii, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Literackiego w 2020 r.

Uczestnicy spotkania będą mieli niebywałą okazję wysłuchania słuchowiska, w którym aktorzy czytają fragmenty powieści. Z autorem rozmawiać będzie Monika Stępień.

  • 23 lipca (piątek), godz. 17.00 – spotkanie z Joanną Jax, autorką sagi o Von Beckach, sagi „Zemsta i przebaczenie” oraz cyklu poświęconego zsyłkom do Kazachstanu – „Zanim nadejdzie jutro”, a także „Prawda zapisana w popiołach”. Spotkania z autorką to nie tylko wspaniałe przeżycie dla wszystkich miłośników jej literatury, ale również niepowtarzalna lekcja historii. Prowadzenie: Katarzyna Janków-Mazurkieiwcz.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Tragiczny wypadek pod Lutrami. Na auto przewróciło się drzewo

W ostatnim czasie lokalnie występujące silne wiatry dają