Polecane artykuły

Dlaczego warto wybudować drewniany domek całoroczny?

Spotkałam się dzisiaj z Panem Dyrektorem, Przemysławem Balcewiczem, którego firma Eko Architektura buduje coraz mocniejszą pozycję na rynku. Ekologia bowiem staje się ważna dla rosnącej liczby ludzi, więc decydują się oni na zgodne z naturą rozwiązania. Czy właśnie to jest przyczyną stawiania drewnianych domków całorocznych?

Witam serdecznie. Jak zostało przez Panią dostrzeżone, życie zgodne z naturą to dla wielu osób priorytet. Nasza firma Eko Architektura powstała dokładnie z myślą o tych osobach. Dlatego budowane przez nas drewniane domki całoroczne są zawsze przemyślanymi projektami. Uważamy, że rosnący fenomen związanymi z nimi można dostrzec w materiałach, jakie służą do jego wybudowania. Drewno iglaste oddziałuje bardzo korzystnie na nasz organizm, więc go stosujemy. Posiada olejki eteryczne wpływające pozytywnie na układ oddechowy. Z kolei właściwości elektrostatyczne blokują unoszenie się kurzu – dla alergików jest to bardzo dobra wiadomość.

Czy wybudowanie drewnianego domku całorocznego jest kosztowną inwestycją?

Nieustannie śledzimy rynek i staramy się proponować jak najkorzystniejsze ceny naszym Klientom. Jeśli ktoś znajdzie lepszą ofertą u naszej konkurencji, staramy się dojść do porozumienia i obniżamy koszty najbardziej jak to możliwe. Mimo wszystko unikamy wysokich cen, więc średnia rynkowa nie jest przez nas przekraczana. Możemy jednak zapewnić, że materiały wykorzystywane przez nas do budowana drewnianych domków całorocznych są najwyższej jakości. W koszcie inwestycji uwzględniamy błyskawiczną realizację projektu, ponieważ zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze.

Czy każdy może wybudować drewniany domek całoroczny?

Polskie prawo pozwala praktycznie każdemu na wybudowanie takiego domku. Panujące od 2015 roku prawo nie wymaga zezwolenia na taką budowlę, jeśli jej powierzchnia nie przekracza 35 m2. Wypełnienie odpowiednich dokumentów jest jednak konieczne, dlatego trzeba odwiedzić urząd lub starostwo powiatowe. Tam dopełnimy formalności, które pozwolą nam na wybudowanie wolnostojącego budynku parterowego do 35 m2 na działce o powierzchni do 500 m2. Ważność uzyskanego dokumentu wynosi 2 lata, lecz nie ma problemu z uzyskaniem nowego, jeśli w ciągu tego czasu nie zdążymy postawić domku.

Czy drewniany domek całoroczny pozwala tak naprawdę na życie w nim przez cały rok kalendarzowy? Materiały są dostosowane do różnych warunków atmosferycznych?

Jak najbardziej. Drewniany domek całoroczny posiada wszystkie udogodnienia, które pozwalają w nim mieszkać przez cały kalendarzowy rok. Mamy w nim dostęp do wody, kanalizacji, prądu oraz gazu, lecz ta ostatnia możliwość wymaga odrębnego zezwolenia. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby taką budowlę dodatkowo ocieplić, więc zimowe, mroźne dni nie będą problemem. Wszystkie wykorzystywane przez nas materiały są przygotowane na odmienne warunki pogodowe. Jeśli jednak któryś element posiada ukrytą wadę, to podlega on gwarancji. Nie kupujemy zatem tzw. kota w worku. Możemy być bezpieczni o wysoką jakość całej konstrukcji. Jesteśmy przekonani, a naszym potwierdzeniem jest liczne grono zadowolonych Klientów, że drewniany domek całoroczny to inwestycja warta uwagi. Jeśli chcemy postawić niewielką budowlę bez większej biurokracji, to chyba nie ma nic lepszego. W dodatku zyskujemy dom zgodny z otaczającą naturą, więc wpływamy pozytywnie przede wszystkim na własne zdrowie. Budowla tego typu sprawia, że mamy zapewnione miejsce do zamieszkania przez cały rok, przez cztery pory roku, w każdych warunkach pogodowych.

Nasze domki drewniane są również we Francji:
Chalet PRO
187 route de la Féclaz, 73230 ST ALBAN LEYSSE
tel. 04 85 44 00 20
strona: https://chaletpro.fr/Produits/abris-de-jardin-et-pavillons

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*