Czesław Jerzy Małkowski wystartuje w wyborach na prezydenta Olsztyna

- Kategoria: Wiadomości
4

W poniedziałek (8 września) Czesław Jerzy Małkowski oficjalnie potwierdził swój start w wyborach na prezydenta Olsztyna.
Przypomnijmy, że w 2008 roku po wybuchu tzw. seksafery były prezydent Olsztyna został odwołany ze stanowiska przez mieszkańców w referendum. Proces w tej sprawie rozpoczął się jesienią 2011 roku i trwa do chwili obecnej. Jak na razie do tej pory byłemu prezydentowi niczego nie udowodniono.

W ostatnich wyborach samorządowych Czesław Jerzy Małkowski ubiegał się o ponownie o stanowisko prezydenta Olsztyna, jednak przegrał w drugiej turze z Piotrem Grzymowiczem. Obecnie były prezydent jest radnym i przewodniczącym 5-osobowego klubu Demokratyczny Olsztyn.

Czesław Małkowski o stanowisko prezydenta Olsztyna będzie walczył z obecnym bezpartyjnym prezydentem Piotrem Grzymowiczem, Andrzejem Ryńskim (SLD) oraz Anną Wasilewską (PO). Partia PiS w okręgu olsztyńskim wystawić ma posłankę Iwonę Arent lub Grzegorza Smolińskiego – radnego miejskiego.

 

4 Komentarze

  1. bo nikt jego nie wybierze

  2. malkowski się zesral

  3. Nie rozumiem, jak po tym wszystkim może jeszcze startować. Za mało wstydu przysporzył sobie, swojej rodzinie i przede wszystkim OLSZTYNIAKOM?! To jakaś porażka…

    1. Wy ludzie to poje.ane barany – wszystko wam można wmówić!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Oszuści ponownie zaatakowali. Mieszkanka Olsztyna straciła 98 tys. zł

„Twoje środki są zagrożone…” – od takiej informacji