CRS Ukiel inwestycją dekady? Trwa głosowanie

- Kategoria: Wiadomości
0

W 2015 roku Centrum Sportowo Rekreacyjne Ukiel zostało laureatem konkursu Top Inwestycje Komunalne, organizowanego przez PortalSamorzadowy.pl. Teraz ma szansę zdobyć tytuł inwestycji dekady.

Podziwiane w kraju i zagranicą, każdego roku odwiedzane przez około milion osób. CRS Ukiel jest prawdziwą olsztyńską perłą, która pozwoliła miastu na dobre odwrócić się w kierunku jezior.

Właśnie dobiega końca wyjątkowe, jubileuszowe głosowanie w konkursie Top Inwestycje.

[głosuj na CRS Ukiel]

– Przed nami, w tym roku, już dziesiąty finał konkursu Top Inwestycje Komunalne – mówi redaktor naczelny PortalSamorzadowy.pl, Rafał Kerger. – Z tej niebywałej okazji organizujemy dodatkowy, jubileuszowy plebiscyt na „Top 10” inwestycji ostatniego dziesięciolecia.

W głosowaniu biorą udział laureaci wszystkich dotychczasowych edycji plebiscytu. Wśród nich właśnie CRS Ukiel.

– Niezwykła oferta, świetna architektura, sportowa baza dla wielu dyscyplin to w skrócie nasz obiekt – mówi prezydent Olsztyna, Piotr Grzymowicz. – Olsztynianie od wielu lat doceniają centrum nad jez. Ukiel.

Głosowanie w specjalnej edycji konkursu Top Inwestycje Komunalne na stronie internetowej PortalSamorzadowy.pl do czwartku (15 lipca) do 9:00.

[głosuj na CRS Ukiel]
Źródło: UM Olsztyna

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Ponad 180 mln zł dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie

Dziś (03.10) w Urzędzie Wojewódzkim odbyła się konferencja