„Ciuchobranie” w Planecie 11

- Kategoria: Ciekawostki
0

Już we wtorek 17 grudnia o godz. 16:30 w Bibliotece Planeta 11 odbędzie się „Ciuchobranie” – czyli bezgotówkowa wymiana odzieży.

Ciuchobranie polega na bezgotówkowej wymianie ubrań używanych lub nowych, obuwia, dodatków, biżuterii przez uczestników akcji. Udział w akcji oraz wymiana ubrań i akcesoriów są nieodpłatne.

Jak to działa?

– przejrzyj swoją szafę i zdecyduj, czego chciałabyś się pozbyć(ubrania, buty, dodatki);

– sprawdź w jakim stanie są przygotowane rzeczy, ewentualnie zrób pranie, doszyj guziki lub uprasuj koszulę;

– przyjdź do Planety 11- wymieniaj i baw się z innymi

Regulamin

Ciuchobranie ma charakter otwarty i jest skierowana do wszystkich osób, które ukończyły 18 rok życia ( przypadku osób niepełnoletnich potrzebna jest zgoda rodzica).

Ubrania i dodatki biorące udział w akcji muszą być w dobrym stanie, czyste, wyprasowane.

Organizator nie bierze odpowiedzialności za rzeczy przeznaczone do wymiany, za ich utratę, zniszczenie i inne zdarzenia.

Każdy Uczestnik może zarejestrować max. 20 przedmiotów – wybierz najfajniejsze, niepotrzebne Tobie rzeczy (parę butów, torebkę czy rękawiczki traktujemy jak jedną rzecz).

Wymiana ubrań w ramach akcji opiera się na ustalonej punktacji. W zależności od stanu ubrań i akcesoriów liczba punktów może zostać obniżona lub podwyższona decyzją organizatorów. Każda z rzeczy otrzyma od 1-4 punktów, a Ty dostaniesz kupon z punktami za rzeczy, które przyniosłeś na Ciuchobranie, za sumę otrzymanych punktów możesz wybierać rzeczy dla siebie.

Wybieranie ubrań rozpoczynamy, gdy wszystkie rzeczy znajdą się na sali.

Jeśli coś przypadnie Ci do gustu, to weź to ze sobą, a na koniec podejdź do organizatorów i podlicz punkty.

Podczas imprezy przeglądaj, szukaj, przymierzaj… nawet jeżeli coś na pierwszy rzut oka nie wydaje się odpowiednie, być może będzie to, wbrew pozorom, trafny wybór.

Niewykorzystanie punkty z Ciuchobrania przechodzą na kolejne wydarzenie.

Jeśli Twoje ubrania nikomu nie przypadły do gustu to możesz je zabrać – nie zapomnij rozliczyć się z punktów z organizatorami. Pozostałe  po Ciuchobraniu rzeczy przechodzą na kolejne tego typu wydarzenie lub zostaną przekazane potrzebującym.

Źródło: planeta11.pl

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się