Bezpłatne porady doradcy podatkowego w Urzędzie Miasta

- Kategoria: Wiadomości
0

Chcesz założyć firmę a nie wiesz jaką formę opodatkowania wybrać? Na co trzeba zwrócić uwagę przy rozliczeniach z Urzędem Skarbowym? Na te i inne pytania już od poniedziałku, 4 maja odpowiedzą doradcy podatkowi, którzy będą pełnić dyżury w Urzędzie Miasta Olsztyna.

Wszyscy mieszkańcy zainteresowani rozpoczęciem prowadzenia działalności gospodarczej, oraz osoby które już taką działalność prowadzą będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad prawnych. Stało się to możliwe dzięki porozumieniu, które zawarł Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz z Tomaszem Kaczyńskim Przewodniczącym Zarządu Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

– Bardzo mi zależy na rozwoju przedsiębiorczości i samozatrudnienia. To jedna z form skutecznego przeciwdziałania bezrobociu, podnoszenia aktywności zawodowej społeczeństwa, a także stymulowania rozwoju ekonomicznego i społecznego Olsztyna – powiedział Piotr Grzymowicz, Prezydent Olsztyna.

– Chętnie podzielimy się naszą wiedzą z mieszkańcami, podpowiemy nie tylko tym którzy chcą otworzyć własny biznes, ale także tym, którzy mają wątpliwości wynikające z bieżącej działalności – zapewniał Tomasz Kaczyński przewodniczący zarządu W-M KIDP.

Z porad doradcy podatkowego będzie można skorzystać w każdy pierwszy i ostatni roboczy dzień miesiąca w godzinach 10.00 – 14.00. Porady będę udzielane bezpłatnie w  Biurze Obsługi Klienta przy Placu Jana Pawła II 1.

Źródło: UM Olsztyna

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Działania służb na ul. Westerplatte w Olsztynie

Policjanci wspólnie ze strażakami i strażnikami miejskimi pracowali