Bezpiecznie na meczu Stomil Olsztyn – GKS Tychy

- Kategoria: Na sygnale
0

9 sierpnia o godz. 17.00 na stadionie przy ul. Piłsudskiego w Olsztynie rozpoczął się mecz pomiędzy pierwszoligowymi drużynami z Olsztyna i Tych.

Już od wczesnych godzin porannych policjanci z olsztyńskiego Oddziału Prewencji Policji przygotowywali się na przyjazd kibiców ze Śląska, których, by nie doszło do żadnego incydentu, konwojowali od granic województwa. Również zaangażowani w zabezpieczenie meczu byli policjanci z Oddziałów Prewencji Policji z Bydgoszczy, którzy przyjechali ze swoimi kibicami na mecz.

W zabezpieczeniu zaangażowani byli również policjanci wchodzący w skład Nieetatowych Pododdziałów Policji z Olsztyna, Mrągowa, Szczytna i Kętrzyna, a także kryminalni. Nie zabrakło również przewodników z psami. Funkcjonariusze ruchu drogowego dbali o to, by ruch na drogach dojazdowych, skrzyżowaniach odbywał się bez utrudnień, tak, by każdy z uczestników meczu bez przeszkód dotarł na stadion, a potem równie bezpiecznie powrócił do domu.

Ostatecznie mecz, na którym było około 3 tys. kibiców, przebiegał spokojnie, w sportowej atmosferze. Policjanci nie odnotowali żadnych poważnych incydentów.

Źródło,fot.: KWP Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Meteorolodzy ostrzegają przed upałem. Temperatura przekroczy 30 stopni

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych wydało dla województwa warmińsko-mazurskiego