Bankomaty wybuchają w Olsztynie. Wysadzono kolejny!

- Kategoria: Na sygnale, Wiadomości
0

W godzinach porannych w Olsztynie nieznani sprawcy wysadzili w powietrze bankomat znajdujący się przy jednym ze sklepów na ul. Iwaszkiewicza i ukradli kasetki z pieniędzmi.

Wybuch usłyszeli okoliczni mieszkańcy, którzy powiadomili policję. W wyniku eksplozji bankomat został całkowicie zniszczony. Wybuch był bardzo silny. Fragmenty bankomatu były rozrzucone w promieniu kilkunastu metrów. Nie wiadomo jeszcze jaka kwota pieniędzy została skradziona.

Teren wybuchu został ogrodzony przez policjantów. Na miejscu zdarzenia trwają teraz czynności mające na celu zabezpieczenie i zebranie wszystkich śladów i materiałów z monitoringu.

To już drugi wysadzony bankomat w Olsztynie w niedużym odstępie czasu. Przypomnijmy, że nie tak dawno (24 grudnia 2013 r.) bankomat został wysadzony na olsztyńskim Zatorzu przy sklepie Niezapominajka. Do tej pory sprawcy tamtego zdarzenia nie zostali zatrzymani. O tym zdarzeniu pisaliśmy tutaj.

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Oszuści ponownie zaatakowali. Mieszkanka Olsztyna straciła 98 tys. zł

„Twoje środki są zagrożone…” – od takiej informacji