„Aktywne lato z Radiem ZET” w Olsztynie

„Aktywne lato z Radiem ZET” w Olsztynie

W niedzielę, 25 lipca, miasteczko „Aktywnego lata z Radiem ZET” zawita do Olsztyna. Przygotowano atrakcje dla całych rodzin, które będą dostępne w godzinach 9-15. Wstęp wolny.

Tego lata Radio ZET zachęca do aktywnego spędzenia wolnego czasu. Sportowe miasteczko powstanie na plaży miejskiej w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel. Na odwiedzających czekają liczne zawody i konkursy z nagrodami dla większych i mniejszych uczestników. W programie konkurencje piłkarskie, siatkarskie czy frisbee. Akcji „Aktywne lato z Radiem ZET” towarzyszy odrestaurowany czerwony „maluch”, który niegdyś był królem polskich szos. Wyzwaniem będzie jego zapakowanie czy zmiana koła na czas. W miasteczku goście skosztują również specjałów kuchni regionalnej.

W kolejnych tygodniach „Aktywne lato z Radiem ZET” odwiedzi Świnoujście (1.08), Tarnów (8.08), Łódź (15.08), Płock (22.08) i Inowrocław (29.08).

Czerwony „maluch” Radia ZET zostanie zlicytowany podczas najbliższego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Tragiczny wypadek pod Lutrami. Na auto przewróciło się drzewo

W ostatnim czasie lokalnie występujące silne wiatry dają