30-latka jechała „na podwójnym gazie” – uszkodziła dwa auta na Zatorzu

- Kategoria: Na sygnale
0

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia, do którego doszło dziś w nocy na olsztyńskim Zatorzu. Według oświadczenia świadków, pijana kobieta kierująca renault uszkodziła na parkingu pod blokiem dwa auta po czym oddaliła się z miejsca zdarzenia. Za kierowanie pojazdem znajdując się w stanie nietrzeźwości grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Kilka minut przed godziną 01:00 policjanci otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwej kobiecie, która spowodowała kolizję. Według świadków zdarzenia, kierująca renault Agnieszka G. uszkodziła dwa zaparkowane na parkingu auta. Najpierw zarysowała volkswagena a następnie uderzyła w nissana. Uwagę mieszkańców zwrócił głośny huk dochodzący sprzed bloku.

30-latka nie zwróciła jednak uwagi na uszkodzenia. Zaparkowała swój samochód kawałek dalej i poszła do domu. Była tak pijana, że ledwo trzymała się na nogach.

Policjanci sporządzili dokumentację ze zdarzenia, przebadali również kobietę na zawartość alkoholu- miała ponad 2,5 promila.

Funkcjonariusze zatrzymali jej prawo jazdy a sporządzony przez nich materiał dowodowy trafi do sądu. Za kierowanie pojazdem znajdując się w stanie nietrzeźwości kobiecie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Olsztyn (ab)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Meteorolodzy ostrzegają przed upałem. Temperatura przekroczy 30 stopni

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych wydało dla województwa warmińsko-mazurskiego